Hakkımızda - Esen Design | Kadın Aksesuar & Takı & Kozmetik & Çanta
truck  SİPARİŞLERİNİZ 24 SAAT İÇİNDE KARGO'DA!
Esen Design | Kadın Aksesuar & Takı & Kozmetik & Çanta
Çağrı Merkezi
Hakkımızda

Esen Design, 2003 yılından beri 20 yılı aşkın piyasa deneyimiyle kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Güler yüzlü hizmet anlayışı, güvenilir ürün kalitesi, uygun fiyat seçenekleri, güncel moda takibi ve her ay yüzlerce yeni ürün seçenekleriyle sizlere en güzel hizmeti sunmakta, Kolye, Küpe, Bileklik, Yüzük, Bilezik çeşitlerinden oluşan zengin ürün grupları, binlerce farklı model çeşitleri ve renk seçenekleriyle Tüketicilerin zevklerine hitap etmektedir.

Esen Design, tasarım ve üretimin her aşamasında son teknolojiyi kullanarak, zengin çeşidi mümkün olan en uygun fiyatlarla nihai tüketiciye ulaştırmayı hedeflemektedir. Bu noktada rakiplerinden çok farklı bir strateji izleyen Erzan Trend, tasarımlarında uzman kadrosu ile dünyadaki trend ve yenilikler izlenerek kendine özgü koleksiyonuyla müşterileriyle buluşmaktadır.

Tasarımda yeniliğe önem veren Esen Design, kaliteyi estetikle bütünleştirerek, her yaşta bayanın her yerde kullanabileceği bir moda yaratıyor. Ve bu modayı tüketiciye ulaşabilir fiyatlarla seçkin satış noktalarında sunmayı hedefliyor.

Yılların getirdiği deneyim ve tecrübe ile kaliteyi, karşılıklı müşteri ilişkilerini ve uzun dönemli firma stratejisini benimseyerek siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

Saygılarımızla.